Stavebné poradenstvo
Pomáhame a radíme.

dom s tehlovou fasádou v lete, vzadu dom s tehlovou fasádou večer, pohľad spredu pohľad na terasu so zeleňou, detail dom s tehlovou fasádou, pohľad odspodu dom s tehlovou fasádou v lete, vzadu, iný pohľad dom s tehlovou fasádou, detail, pohľad cez stromček
BLOG autora:

„ Články, v ktorých sa píše o tom, ako by mali veci fungovať je veľa, ale ako veci skutočne fungujú v praxi, o tom sa pokúsim písať práve tu.“

Najnovšie:
 • Projekt X - časť odovzdanie
 • Projekt X – časť odovzdanie „Projekt, ktorý rozvíril pokrízovú hladinu...

  Citáty slávnych:

  Mladý muž to v živote ďaleko nedotiahne, ak nedostal pár do nosa,
  Sir Winston Churchil

  Blog autora

 • Projekt X - časť odovzdanie

  Vo štvrtok, 28 apríla 2016 o 15:27:37

  Projekt X – časť odovzdanie

   

  Projekt, ktorý rozvíril pokrízovú hladinu bratislavského rezidenčného trhu.“ – vyjadrenie o projekte  v médiách.

   

  „Dúfam, že postupne sa sami presvedčíte o tom, že vaša voľba bola správna. Sme pripravení poskytnúť vám najvyššiu kvalitu a profesionálny servis. Pevne verím, že po ukončení stavby a odovzdaní  bytov do užívania, budete prežívať rovnaké nadšenie z projektu ako dnes.“ – vyjadrenie výkonného riaditeľa a podpredsedu Predstavenstva developera.

   

  Za projekt ručí ...

  Čítajte viac..

 • dom vecer

  Plochy a ich nesprávna interpretácia – zámer alebo neznalosť ?

  V utorok, 01 decembra 2015 o 09:10:37

  Pomerne veľmi často sa klient-potencionálny kupujúci stretáva v inzercii realitných kancelárii so zavádzajúcimi údajmi o plochách jednotlivých nehnuteľností. Bavíme sa tu o názvoch ako úžitková plocha, obytná plocha, zastavaná plocha, obostavaný priestor a pod. Veľakrát pri tom istom byte alebo dome má údaje o plochách každá realitná kancelária úplne rôzne. Je na zamyslenie, či to daná realitka a jej makléri robia zámerne alebo z neznalosti. Podľa mojich skúseností aj zámerne, ale väčšinou z neznalosti.

  Zámerne  preto, ...

  Čítajte viac..

 • TOP 5

  Vo štvrtok, 19 novembra 2015 o 10:40:16

  Byť v TOP 5, nech už v akejkoľvek podobe, odvetví, rebríčku, športe a pod. je niečo, čo evokuje v človeku pocit o jedinečnosti a výnimočnosti jednotlivcov alebo firiem, ktoré sa v takomto rebríčku nachádzajú. Otázka znie, či si takýto rebríček zostavili a neskromne sa do neho umiestnili sami účastníci TOP 5, alebo sú v nich umiestnení na základe nejakých štatistických údajov alebo výsledkov.

  V TOP 5 by mala byť umiestnená elita, ale tak ako veľakrát v reálnom živote „mala byť“ neznamená, že je to skutočne tak, t.j. veľa vecí je úplne iných, ako sa v skutočnosti prezentujú.

   

  Na tomto mieste by som chcel odprezentovať ...

  Čítajte viac..

 • Život na dlh alebo spanilá jazda z kopca – 2.časť

  V nedeľu, 01 novembra 2015 o 15:05:20

   - pokračovanie  BLOGU „ Život na dlh alebo spanilá jazda z kopca – 1.časť “ ,

   

  Padla prvá veľká banka Bear Sterns, ďalšou bol Lehman Brothers. Začalo prihárať. Miesto toho, aby štát nerobil nič a nechal všetky choré banky padnúť a nechal tak prirodzene trh vyčistiť, rozhodol sa, že „zabráni“ pravdepodobnému kolapsu ekonomiky(aspoň si to mysleli) a začali padajúce „choré“ banky zachraňovať. Štát a ministerstvo financií začal do bánk nalievať obrovské peniaze, aj do bánk, ktoré pomoc nechceli a tvrdili, že sú „zdravé“.

  Štát do hrnca s kypiacou ...

  Čítajte viac..

 • Život na dlh alebo spanilá jazda z kopca – 1.časť

  V nedeľu, 01 novembra 2015 o 15:02:55

  V predchádzajúcom BLOGU Vlastníctvo na dlh  vs.  vyskakuj len do takej výšky, na akú máš – 1.časť “  a Vlastníctvo na dlh  vs.  vyskakuj len do takej výšky, na akú máš – 2.časť “

  som sa zaoberal problematikou hypoúverov, vlastníctva na dlh a rizík s nimi spojených.

   

  A keďže všetko so všetkým súvisí, ...

  Čítajte viac..

 • Späť123Ďalej

  Bohužial, tento článok sa v blogu nenachádza. Článok bol zrejme odstránenený, alebo máte zlý link.

  Toto sa nám Páči - Nepáči:

  kytice na kamennej fasáde

  Zaostrujeme na detaily:

  základy, poter, odhalená kovová mriežka

  Bezplatná poradňa:

   Ste právnická
   alebo fyzická osoba?

  Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti RODIS spol. s r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 383/1997 Zb. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďaľšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti RODIS spol. s r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja. Spoločnosť RODIS spol. s r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek vzniknuté priame, nepriame, súvisiace alebo následné škody, straty, resp. iné výdavky spojené s nepovoleným použitím časti alebo celého obsahu tohto webu.

  Copyright © 2023 RODIS spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.

  Vyrobené spoločnosťou risorius, s.r.o.